Jakého vybrat alternativního dodavatele energii? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
+3 bodů
251 zobrazení
v kategorii Diskuze Ondřej Kunc
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, jaké máte zkušenosti s alternativními dodavateli?

Platím teď velké poplatky, přijde mi to zbytečné tolik platit a potřebuji teď něco málo ušetřit. Už jsem od několika známých slyšel, že jim hodně ušetřil přechod k alternativnímu dodavateli. Tak bych rád znal názor více lídí.

Díky za rady...
Josef
Těch možností najít správného alternativního dodavatele je hodně. Stačí si jen vybrat. Všechno si je poměrně podobné.
Rudolf
U předchozího dodavatele jsme byli v celku spokojení, ale některé ceny a postupy jak s námi firma jednala nám nevyhovovaly. Tak jsme se začali rozhlížet po jiném dodavateli, a našli jsme Bohemia Energy. Našli jsme si tam výhodný tarif, který teď máme. Nemuseli jsme nic vyřizovat, protože to za nás udělali. Pořád máme nižší ceny než lidi okolo nás, takže já můžu jen doporučit.
Rosomák
Neměli jsme předtím vůbec zkušenost s alternativními dodavateli, ale asi jako každý jsme chtěli v krizi ušetřit, tak jsme se o to začali zajímat. Jsme u našeho dodavatele už dlouho, takže nemám už takový rozhled o těchto firmách, ale v době kdy jsme k Bohemce přecházeli, vycházela v kalkulačkách moc dobře a podle toho co platíme, soudím, že se drží na předních místech stále.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

8 reakce

0 bodů
Registrovaný (771 bodů)
Byl bych velmi, velmi opatrný. Sliby se slibují a blázni se radují, to je rčení, které na tento případ platí dvojnásob. Alternativní dodavatel vám nabídne cenu nižší, ale už vám nějak zapomene dodat, že jinde zase přidá. Cena se neskládá jen z ceny elektriky, ale také platíte za distribuční siť a ten jiný dodavatel energie samozřejmě za její používání bude platit a vám to přeúčtuje. Já osobně jakmile jsem osloven s takovou nabídkou, zavěsím. Co je to "hodně ušetřil"?  Já jsem o nějakých závratných úsporách od lidí, co změnili dodavatele neslyšel, spíš naopak. Já platím kolem dvou tisíc měsíčně, což mi připadá přiměřené . Je to jen jeden z názorů, tak mě hned nekamenujte. :-)

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Laďa
Už taky přemýšlíme v celku dlouho kam přejít, protože mi přijde že nám dodavatel pořád zdražuje. A už mě to přestává bavit. Právě bratranec mi doporučil Bohemia Energy. Tak jsem se koukal na jejich ceny a připadají mi při nejmenším lepší než ty co máme teď. Myslím, že k nim nakonec přejdeme, protože chci dlouhodobě výhodnější ceny.
0 bodů
žabák
na trhu je tolik dodavatelů, že nevím do jakého jít, všude se píše něco jiného... tak já nevím, co...
0 bodů
Kelly
Vybral jsem si Comfort Energy, protože patří k nejlevnějším a vhledem k jejich zázemí se není potřeba obávat o servis jako u jiných.
0 bodů
magorvkleci
ERES, to dá rozum
0 bodů
Marcel
Pokud jde o cenu, tak většina alternativních dodavatelů jsou levnější než ti dominanti, rozdíl je jen asi u smlouvy, já jsem u X Energie, sami mi volali a nabídli výhodnější podmínky a vypadá to dobře.
0 bodů
Pepko

mě by taky zajímalo pro koho se rozhodnout,je jich na trhu jako much, tak kdo si z toho množství má jako vybrat???

0 bodů
Radka

Manžel nám měnil taky dodavatele energie sice nevím za koho, ale šlo mu o to abychom platili za energie co nejmíň a trochu se to podařilo, takže to lze a zkušenosti máme se změnou dobré.Související témata

0 bodů
1 reakce 97 zobrazení
v kategorii Společnost boruvka Registrovaný (402 bodů)
0 bodů
2 odpovědí 22 zobrazení
v kategorii Diskuze Lolli.007 Host (8 bodů)
+3 bodů
2 odpovědí 36 zobrazení
0 bodů
1 reakce 32 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 37 zobrazení
0 bodů
1 reakce 32 zobrazení
0 bodů
1 reakce 33 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 51 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.3k otázek

29.3k odpovědí

12.5k komentářů

1k reg. uživatelů
...