Jsem lesba? Jsem divná? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
+1 bodů
186 zobrazení
v kategorii Diskuze Barča
Ahoj, mám takový zvláštní problém. Před pár dny, jsem uvidela kluka,který se mi hodně líbil, smáli jsme se na sebe, tak jsme si dali fb. 10 min. jsme si povídali, mílý, hezký kluk. Však po 2 venku, se mi prostě ne že znechutil ale prostě nic bych s nim němela, nic. možná jsem ho i chtěla jenže pak už to odeznělo, ne že by se choval hnusně, je vtipný, normální, prostě žádná chyba. No já,  jsem si před spaním představovala, že bysme mohli být dobrý pár a tak. Ale potom už ne, nevim co se stalo. choval se hezky, nic neudělal.. Já fakt kluka moc chci, pořád bych se ráda libala, možná to bude tím, že prostě nejsem připravená na vztah? Už si nemužu ani představovat s nim pusu . bojím se že Jsem lesba.  Ale Kluci mě více přitahujou..

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

7 reakce

0 bodů
Registrovaný (198 bodů)
Homosexuál nebo heterosexuál na tom nezáleží, dokonce ani bisexuál neni divný (Dokonce dle vědců a Gaussovy křivky je většina obyvatel země bisexuání).

Jsou lidi kteří si do 30 nejsou schopni najít vztah. Taky jsem si chvílema řikala že jsem divná a že nejsem asi žádnej sexuál (nebo leda tak asexuál :D), táhlo mě vše k tomu být sama k nikomu se nevázat. A ted už žiji spokojeně s partnerem. Chce to čas potkat někoho kdo vám sedne, at je to holka nebo kluk.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Registrovaný (38 bodů)
Asi odpověd spíše pro odborníka. Odpovědi ,, vyzkoušet a pak se uvidí nejsou uplně dobré.
0 bodů
Registrovaný (330 bodů)
Ono je to těžko soudit, ale myslím, že se to časem samo utříbí. Nemocná ani divná nejsi, zkrátka máš období, kdy procházíš zřejmě změnama, možná jsi zmatená, bylo to asi moc rychle, lekla si se a sama uvnitř couvla. Tohle je zcela normální. Jediné, co můžu poradit je počkat.
0 bodů
Registrovaný (40 bodů)
Neboj se, lesba vážně nebudeš. Jen ti prostě ten klučina nesednul, ale nevěš hlavu, víš kolik jich ještě potkáš? A to, že se ti znechutil, neznamená, že jsi lesba, když tě pořád kluci přitahují, není co řešit :)
0 bodů
Registrovaný (598 bodů)
Třeba nejsi lesba, třeba se ti jen nelíbí ten kluk až na sex, možná jen jako kamarád,  na tom nic neni. Když vás jinak chlapi přitahují. S holkou si to dovedeš představit? Taky by ses s ní líbala?
0 bodů
Registrovaný (128 bodů)
Pokud tě víc přitahují kluci, rozhodně nejsi lesba. Maximálně můžeš být bi. Spíš si myslím, že ještě nejsi tak úplně připravená na vztah a an fyzickou lásku. dej tomu čas, zkus se s tím klukem ještě sejít, do ničeho se nenuť a uvidíš, co z toho vyplyne.
0 bodů
Registrovaný (161 bodů)
Tak v tom případě rozhodně lesba nejsi, to by tě musely přitahovat holky a ani to není žádná tragédie za kterou by si se snad měla stydět.

Myslím si že jsi měla pouze takové to prvotní okouzlení a do druhého dne to vyprchalo , to se taky stává :) až potkáš toho pravého, nic nevyprchá.


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 82 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 147 zobrazení
0 bodů
1 reakce 128 zobrazení
v kategorii Diskuze Tomáš
0 bodů
2 odpovědí 47 zobrazení
v kategorii Ostatní Lena961 Registrovaný (161 bodů)
0 bodů
1 reakce 48 zobrazení
0 bodů
1 reakce 26 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.3k otázek

29.4k odpovědí

12.4k komentářů

1.1k reg. uživatelů
...