Auto Esa recenze, zkušenosti - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<




0 bodů
826 zobrazení
v kategorii Auto moto Martin Gerych
Dobrý den, chtěl bych poprosit jestli mám někdo zkušenosti s autobazarem Auto Esa, líbí se mi tam dvě auta, ale je to v Praze a nerad bych tam cestoval zbytečně. V okolí jsem si autobazary prošel, ale na nic kloudného jsem zatím nenarazil a v Auto Esa by bylo z čeho vybrat, přede děkuji za vaše postřehy.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

13 reakce

0 bodů
Registrovaný (40 bodů)
Nakupovali jsme tam auta pro další prodej koncovému klientovi. Sama jsem dělala v prodeji nákladních vozidel a žádný bazar Vám nedoporučím. Nejlépe je najít inzerát s vozidlem přímo u prvního majitele. Raději nevědět, co bazary s auty dělají. Ale určitě se nebude jednat o všechny auta. Vezměte si sebou na prohlídku mechanika...

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Martin Šíma
Jako určitě je dobrý si vzít mechanika nebo někoho kdo se v tom vyzná o tom není sporu. Já u auto esa před pěti lety kupoval můj auťák a doposud nebyly potíže krom běžných servisních prací. Ale nespoléhej jen na pohled, ale fakt to chce rádce, nějaký detaily nemusí být na první pohled patrný.
0 bodů
anonym
Od auto Esa jsme koupili a zkušenosti jsou dobré, s koupeným autem i přístupem zaměstnanců k nám. Pokud máte něco vyhlédlého, tak bych se neobával návštěvy, však koupit nemusíte.
0 bodů
santiago
Když jsem se přišel rozhlédnout do firmy Auto ESA, jaká jsou auta a ceny na trhu, tak mě nabídli, že mi jedno takové pěkné naleštěné auto vezmou v dílně na zvedák a chlápek mi podrobně ukázal, jak a kde bylo auto bourané a jak se to pozná a které díly jsou původní, které originální a které namontované ze šrotoviště. Neskrýval jsem překvapení a rozesmálo mě, když chlápek odvětil sloganem "NEJSME ŽÁDNÝ ÁČKA". Na druhou stranu třeba na zboku nebezpečně proraženou pneumatiku jsem musel upozornit sám. Za to mi po (asi fingovaném) telefonickém hovoru nabídli slevu 10 k. Pak scénku bohužel završily velmi nechutné tahanice o formulaci záruky ve smlouvě (protože šlo o auto v komisi). Ale za své peníze a dalších cca 30 % během roku na nutných opravách jsem byl celkem spokojen. Takže snesitelné, žádná tragédie, ale ani žádné zázraky, prostě autobazar.
0 bodů
Gogo
Taky jsem od auto esa nakoupil a z mojí zkušenosti bych řekl, že to chce pevné nervy při vyjednávání, protože jsem si myslel, že nebude problém dostat slevu, ale bylo to náročnější než jsem čekal, ale nakonec dohoda dobrá a s kupem jsem spokojen.
0 bodů
Slimák
Můj názor je ten, že větší firma jako Auto Esa (a nemusí to být jen Auto Esa, ale jakákoliv větší firma) funguje na nějakých principech, mám na mysli nějaký manuál podle, kterého třeba vybírají co vykoupí za kolik a za kolik to prodají. Takže v takové firmě jsou nespíš nějaké mechanismy, aby ty auta která vykupují nebyl úplný průšvih. Oproti tomu někde, kde taková pravidla nemají to bude na šikovnosti toho obchodníka a ta může být velmi různá. Tím nehájím firmu jako takovou, ale spíš mechanismy, které musí mít větší firmy nastaveny.
0 bodů
koudy
Obchod, obchod a zase obchod.. Ale je to jen o lidech, záleží, s kým budete komunikovat. Stane se, že člověk narazí na horšího obchodního zástupce, který se za každou cenu snaží prodat a je to pak až nepříjemné, a nebo taky naopak budete mít tu lepší vzpomínku. Z mých zkušeností (a že už jsem pár autobazarů prošel) jsem neměl s Esa nijak zvlášť velký problém, jak už jsem psal, záleží s kým budete jednat. Připravte si pevné nervy, jak už tu bylo zmíněno, trpělivost a nebojte se říct svoje kritéria včetně ceny. Počítejte s tím, že Vám nesnesou modrý z nebe, ale vybrat se dá.
0 bodů
v-tec

Akční cena auta : 35tis na financování úvěrem, chtěl jsem 12 měsíců s nulovou akontací, to bylo za 40tis + 4950 nějaké nesmyslné služby prý provedené autobazarem .. mají tam toho celou stránku ale udělali z toho ***, všechno je to lež jako věž … pak nabídli podmínky úvěru … celkem k zaplacení Kč 65tis po slevě … LICHVA A NIC NEŽ LICHVA ! A to vše bez povinného ručení, pojištění, nebo poplatku za převod vozidla, všechno si musím udělat sám, jinak bych tam nechal skoro 80tis. Na webu prezentují úrokové sazby 5% a na smlouvě pak máte 75% … nejsem si jist, jestli to už není tak trochu trestné..
Smlouvy vám sypou pod ruce v tom správném pořadí, abyste byli zmateni a nezjistili co vás opravdu čeká .. začíná to předsmluvním ujednáním .. abyste nemohli pak cuknout, až to na vás vybalí … haj..lové zlodějský to jsou, nic víc … a ještě si chodí jeden ke druhému ukazovat, jak se jim koho podařilo vzít na hůl a smějou se tomu … „šmejdi“ hadr .. a celá ta halda papíru je skrz naskrz prolezlá obecnejma kecama, máte do deseti dnů přihlásit auto, ale nemáte ani techničák .. že ho do týdne pošlou … jak to nestihnete do deseti dnů přihlásit, tak pokuta 50tis … tvle a jak to asi ovlivním, když k tomu nemám doklady ? Povinnost si udělat havarijko (na dvanáct let starý auto na dojíždění 15km denně) kvůli vinkulaci pojistky vám taky tak nějak zapomenou říct … všechno to přečíst a pochopit je o život … 4 hodiny a stějně s váma vymetou …

0 bodů
Renda
Já jsem byl na pobočce v Praze a neobjevil jsem žádný problém, jak v nabízených autech, tak v jednání a ve smlouvě. Až si auto vyberete, nechte si doložit všechny záznamy o závadách, než budete podepisovat smlouvu. Někdo to tak neudělá a pak nadává, že tohle a tamto. Neříkám, že vám tam prodají super auta za pár tisíc, ale určitě se dobře vybrat dá. Já mel štěstí na dobrého obchodního jednatele, to taky udělá hodně. Koupil jsem si Mazdu 3 a jsem spokojený, akorát jsem si k tomu přikoupil i jejich balíček, ten kdybych teď mohl, tak ho odmítnu. Stál kolem 4 tisíc a nijak jsem ho nevyužil, ale to už je pak na každém, co koupí a co ne.
0 bodů
anonym
Z Auto Esa máme Škodu Superb z roku 2004. Na začátku nechal manžel vyměnit rozvody a oleje, ale od té doby jsme do auta už neinvestovali nic a musím zaklepat, rok a půl a vše v pohodě.
0 bodů
Jana Vávrová
Já tam koupila VW Polo, auto se serviskou, přede mnou jedna majitelka, koupené v ČR. Zatím spokojenost.
0 bodů
anonym
Bazar jako každý jiný, jen mnohem lepší výběr než jinde.
0 bodů
Jan Rucha
Pryc od těch podvodníků, auto jsem si vybral, telefonicky zarezervoval, dohodl se na přesnou hodinu, kdy přijedu, mam to 150 km do Prahy a když jsem přijel, auto neexistovalo ( asi pouze virtuální v PC) a snažili se mi vnutit jiné. Málem jsem jim to tam vzteky rozbořil. Jak říkám, podvodníci to jsou, stějně jako v AAA, nemlich to samé. najděte si auto fyzicky třeba v malém autobazaru, vemte automechanika sebou a nebude problem
martin
Ano to samé. Ano pane vozidlo tu je a přijeďte se podívat. Sedám do auta, přijedu na pobočku a tam jen konstatování jo pane už je prodané, ale ukážeme jiné. Otočil jsem se a jel koupit auto od soukromníka. Kdo se chce napálit ať věří reklamám jak AAA  tak ESA podvodníci!!!


Související témata

0 bodů
2 odpovědí 218 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 53 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 219 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 159 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 256 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 118 zobrazení






Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě




11k otázek

28.8k odpovědí

12.4k komentářů

694 reg. uživatelů




...