Co si myslíte o aktuálním dění v Evropské unii? O skorumpovanosti vlády evropské unie a imigrační krizi? O BREXITU a dalších věcech? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
33 zobrazení
v kategorii Společnost Host (15 bodů)
Chtěl bych znát váš názor na imigrační krizi, na nové nesmyslné zákony vydávané Evropskou unií jako například odebrání zbraní. Na Vládu Miloše Zemana, Brexit a další věci? Věděli jste třeba že mělo proběhnout Referendum o vystoupení České Republiky z EU? Na zahájení hlasování o CZEXITU bylo sehnáno dostatečný zákonem stanovený počet hlasů ale páni ve sněmovně to jen tak zhodily ze stolu a změnili ustaví zákon o vyhlášení referenda a zkoro tak ztojnásobily minimální počet hlasů na Referendum?

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce

0 bodů
Domácí (4.3k bodů)
O EU si myslím stále to stejné. Takto uměle vytvořený spolek, postavený na nedemokratických principech nikdy ještě ve světě nefungoval a fungovat dlouhodobě nemůže. To co píšeš o sehnaných počtech podpisů k vyhlášení referenda považuji za nesmysl. Kde je napsán ten počet podpisů? Podle mne doposud nebyl zákon o celostátním referendu schválen.

Co se týká imigrační krize/ nelíbí se mi ani ten používaný výraz imigrant/ je jen důkazem o tom, jak je EU neschopná v prosazování svých vlastních zákonů a neochránění svých hranic. Přikláním se i k tomu, že tento scénář byl vytvořen mimo EU.

Miloš Zeman, nemá žádnou vládu, žádnou vládu nesestavoval. Je to vláda pana Sobotky a mandát k tomu dostal v demokratických volbách. Co se týče samotného Zemana, jsem přesvědčen, že to byla nejlepší volba z těch možností, které jsme u voleb měli.
Host (15 bodů)
Plně souhlasím s názorem o Prezidentovi. Alespoň někdo kdo nehraje tak jak se mu píská. A myslím že oba víme kdo tu má píšťalku. Jinak děkuji za odpověd.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38
Související témata

0 bodů
1 reakce 74 zobrazení
v kategorii Společnost Mačun Vocel Registrovaný (261 bodů)
+1 bodů
6 odpovědí 51 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 67 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 27 zobrazení
0 bodů
1 reakce 20 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 48 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.4k otázek

29.4k odpovědí

12.5k komentářů

1.3k reg. uživatelů
...