Dobrý den, právě teď stojím před životním rozhodnutím potřebuju poradit! - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
52 zobrazení
v kategorii Příběhy ze života Honza
Dobrý den, jmenuji se Honza a je mi 21 let. A bydlím v malém měste. No k mému problému před půl rokem mi nečekaně umřel otec. Žijeme teď s Mámou sami. 5 měsícu jsme byli jakobi mrtví až ted jsme se probudily a pomalu nám to dochází.Až ted fungujeme trochu jako lidi. K mé minulosti s problémy jsem dostudoval Střední školu. Můj otec i máma mě vždy hnal dopředu když jsem nevěděl. Chtěl at jdu dál do školy a já jsem sice přijat na VŠ ale musím se ted rozhodnout. Zda-li odejít i když už na to popravdě ted nemám moc sil.(Jakoby nejsem uplně v pohodě část mého já není v pohodě, ale já vím že by to chtěl, učení je tam hodně a já si nemyslím že bych to v tomto stavu budu zvládal. ale zase mám poslední možnost to zkusit a klidně se muzu vrátit domu). Ted jsem nezaměstnaný s prací je to tu težké. A ještě než mi umřel otec tak mě vypsaly z Uřadu práce takže jsem si musel platit socialní a zdravotní sám z učtu. Naštěstí nejaké peníze mám takže kdybych něco posral.   Prostě ted mám 2 možnosti odejít na VŠ(Olomouc cca 150km) zkusit jake to tam je a když to nepude tak si tam bud najdit práci nebo se vratít domu. Ale tuto variantu mi rika intuice že bych se ji když už nemám sílu vydat. Nebo zustat doma a najit si práci tu než se z toho nějak dostatu a pak odejit to mi rika rozum, At naberu sílu znovu se všemu postavit i bez něj. Jediný co vím že bych měl odejít ale potřeboval bych ještě trochu času. Chci se rozhodnout správně at toho potom nelituju. vím ze bych měl být silný a já dělám co je v mých silách. Myslím si že s vysokou školou budu mít lepší život! kdyby se mi ji povedlo dostudovat což jsem realista takze tomu ted moc neverim Dekuji za odpoved.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce

0 bodů
Domácí (4.3k bodů)
Samozřejmě, studium by bylo nejlepší řešení. Pokud však už teď máš pochybnosti o zdárném studiu, nestrácej raději čas a najdi si práci. Kde, záleží jen na tobě. Nikdo z nás, co neznáme všechny okolnosti, ti nemůže poradit podle tvých potřeb.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38
Související témata

0 bodů
2 odpovědí 44 zobrazení
+1 bodů
1 reakce 57 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.4k otázek

29.4k odpovědí

12.5k komentářů

1.2k reg. uživatelů
...