Venkovní rolety nebo žaluzie? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
57 zobrazení
v kategorii Dům a byt Petr Pařík
Chystáme se obměnit stávající vnitřní žaluzie za venkovní rolety nebo žaluzie. Můžete sem napsat názor, kdo máte žaluzie nebo rolety? V tuto chvíli jsme více pro žaluzie, ale někde jsem četl, že prý při větším větru dělají hluk. Ještě jedna věc, nemáte někdo zkušenosti s firmou v Praze a okolí, která venkovní žaluzie montuje?

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

3 reakce

+1 bodů
Registrovaný (126 bodů)
Pokiaľ dáte tienenie (žaluzie alebo roletu, s možnosťou vyklápania) pred okno, tj. z vonkajšej strany získate aj tepelnú izolačnú vrstvu pred dopadom tepelných lúčov na sklo, čím zabránite v lete zvýšenému teplu v miestnosti.Ich osovým vyklámaním jednotlivých líšt žaluzií si môžte korigovať intenzitu svetla v tienenej miestnosti.

Na druhej strane, ak žaluzie, roleta, nie sú pevne uchytené, vzniká vplyvom vetra nadmerný hluk od nárazov jednotlivých prvkov žaluzií o seba. Preto žaluzie by mali byť pevne uchytené vo vodiacich koľajniciach nosníkov.

Doporučujem kvalitné vonkajšie žaluzie,

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Mikalos33
Upraveno

My máme rolety a neměnil bych. Slunko odráží skvěle a mají i bezpečnostní prvky, ale to je spíše pro rodinný dům, nevím na jaký typ domu je chcete dávat. Každopádně ať už zvolíte venkovní rolety nebo žaluzie bude to lepší než vnitřní stínění. Nám i sousedům to montovala firma Louver a max. spokojenost.

0 bodů
Aleš R.
Ahoj, heleď nevím jak se to dělá, já jsem měl venkovní žaluzie dělaný s oknama když jsem stavěl, takže nevím jaký ještě jiný tip třeba existuje, ale my máme normálně zabudované ve zdi a super. O hluku nic nevím, máme zatahování na ovladač a ani když to jede dolů, tak jsem si nevšimnul nějakého hluku... Ale co je na ***, tak je to o dost dražší něž nějaké roletky dovnitř, ale třeba já sobně nelituju. Poptával jsem to u vekry, když měli nějaké %, které šli z celé zakázky dolů, tak to nakonec nevyšlo ani na moc peněz...


Související témata

0 bodů
8 odpovědí 239 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 649 zobrazení
0 bodů
5 odpovědí 448 zobrazení
0 bodů
6 odpovědí 211 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 1.3k zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 66 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 71 zobrazení
0 bodů
1 reakce 95 zobrazení
+2 bodů
3 odpovědí 122 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
10.9k otázek

28.8k odpovědí

12.4k komentářů

689 reg. uživatelů
...