škrábání stěn - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
159 zobrazení
v kategorii Kutilství, návody Erika
POkud je malba sytou barvou, je třeba před další výmalbou škrábat? Neloupe se. Pokud se oškrábe, je třeba pak stěnu nějak vyspravit? A jak odstranit mastnou skvrnu za zdi? Děkuji.

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

1 reakce

0 bodů
Domácí (4.3k bodů)
Sytá barva se hůře překrývá. Záleží také na tom, co je to za barvu. Pokud je to běžná malířská, neni třeba škrabat. Pokud je tam již více vrstev, doporučuji oškrabat. Pokud budeš překrývat ten sytý nátěr, doporučuji první vrstvu podstatně řidší./počítej s tím, že budeš barvu nanášet 2x-3x/  Platí to v podstatě pro každé malování. Nejlepe oškrábeš, když zeď pořádně namočíš vodou. Chce to několikrát za sebou štětkou, aby malba prosákla a potom seškrábat malířskou ,pružnou špachtlí. Pokud je třeba stěny vyspravit, tak větší díry zakrýt sádrou, pro menší nerovnosti se prodává malířský tmel, nebo lze použít finální pastu na sádrokartony. Po zaschnutí přebrousit a můžeš malovat.

    Mastnou skvrnu umyj vodou se saponátem, potom několikrát čistou vodou. Pokud je to hluboce vsáklé, tak by bylo vhodné oškrábat.

Pro nanášení barvy i namáčení a umývání doporučuji vždy malířskou štětku, ne váleček. ****** lépe zapraví barvu do stěny, m=ně se loupe a malba déle vydrží.

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38
Související témata

0 bodů
1 reakce 108 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
11.4k otázek

29.5k odpovědí

12.5k komentářů

1.4k reg. uživatelů
...