Jaké máte zkušenosti s finančním poradenstvím Partners? - Online Poradna Zdarma - Czporadna.cz

Vítáme tě na stránkách Czporadna.cz

Po registraci se staneš součástí bezva kolektivu a získáš řadu nových funkcí.

Neváhej a registruj se! >> zde <<
0 bodů
107 zobrazení
v kategorii Finance podnikání Kaťa

Ahoj, chtěla bych si vyřídit úrazovou pojistku, hraju závodně volejbal a tam máme furt něco – zápěstí, kotníky atd. V nabídkách se moc neorientuju takže bych se ráda s někým poradila. Když jezdím na tréninky, tak jezdím tramvají kolem pobočky Partners, kamarádka co se mnou hraje, tak mi říkala, že její rodiče od tamtaď mají poradce a jsou s ním spokojení. Jaké máte zkušenosti s poradci a máte konkrétně někdo od nich poradce, je to ok? Díky smiley

Vaše reakce

Vaše jméno:
Soukromí: Vaše e-mailová adresa bude použita pouze pro zaslání těchto notifikací
Anti-spamová verifikace (Odpovězte na otázku):
Pro přeskočení této verifikace v budoucnu, se prosím přihlašte nebo registrujte.

7 reakce

0 bodů
Domácí (4.1k bodů)
Chceš se pojistit, nebo získat finančního poradce?

Notice: Undefined variable: user_level in /data/web/virtuals/75104/virtual/www/qa-include/qa-base.php(646) : eval()'d code on line 38


0 bodů
Marek
Řekl bych, že to k sobě má dost blízko, takže tím slečna nic nezkazí. Já tedy pře finanční poradce řešil hypotéku na byt, ale samozřejmě se mě taky nezapomněl zeptat, jestli nepotřebuji nastavit nějaké pojištění třeba pak pojištění domácnost, kdyby se mi náhodou stalo nevím coo. Mám pojistku na blbost, ale tu jsem si vyřizoval sám. Takže ohledně pojištění s nimi neporadím, ale když budete chtít od nich sjednat hypotéku, je k tomu můžu doporučit.
0 bodů
LenkaHorka
Ahoj :) Já osobně zkušenost nemám ale můj bývalý přítel hrál závodně taky volejbal a pamatuji si, že přesně jak píšeš pořád něco, kotníky, kolena a několikrát si stěžoval i na bolesti ramene, který měl teda špatný už dlouho. Bavili jsme se spolu o úrazovku právě kvůli tomu, že by to nebylo od věci kdyby se mu něco stalo aby byl alespoň nějak krytej, protože ještě normálně chodil do práce a pracoval jak jinak než rukama. Já jsem tam sním osobně nebyla, ale vím, že byl právě u finančního poradce od partners, protože jsme sami moc nevěděli kam jít a jaké mu zařídit. Jaké teď konkrétně má to bych ti kecala.
0 bodů
KarelOba
Nechával jsem si dělat úrazovko už docela dávno, a mám to přes partners. Chlápek co to semnou zařizoval mi vyjednal i pěkné spoření. Nevím jestli tam pořád ještě pracuje abych ti když tak dal kontakt, ale za mě ti klidně doporučím, za zeptání nic nedáš. Jde o to jak ti i tn člověk sedne a jak se ti sním bude spolupracovat.
0 bodů
Luboš
Přímo uzarovko nemám, ale je spousta pojistek kdyby cokoliv. Přes partners jsem si nechával upravit svoje měsíční investice, které se mi po schůzce zjevili za totálně nevýhodné a to nepřeháním. Takže pro mě volba kterou jsem dostal doporučeně od známé jedině dobrá. Je dobrý nebát se toho a hodit předsudky stranou, čím víc se otevřete a bude komunikovat tím víc vám pak dotyčný je schopný nabídnout. Ted mluvím konkrétně o partners.
0 bodů
před Michal
Jestli takhle závodně sportuješ, tak by bylo lepší jít do životního pojištění podle mě, urazovko ti jistí jen úraz a je fakt, že co vím já tak to partners moc nedoporučují. Měl jsem to totiž podobné kvůli fotbalu, často jsem měl v háji vazy v třísle a jistota je jistota. Jde i o to na koho narazíš, vyzjistil bych si co nejvíc info o konkrétním člověku aby si věděla, čím se nejvíc zabývá, mají tam víc lidí co vám dokážou poradit.
0 bodů
před anonym
Krásná reklama. to nikomu nevadí?
před Kaťa
Nikomu jsem reklamu dělat nechtěla, pouze jsem se veřejně zeptala na názor i ostatních lidí.


Související témata

0 bodů
4 odpovědí 101 zobrazení
0 bodů
8 odpovědí 149 zobrazení
+3 bodů
3 odpovědí 477 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 224 zobrazení
0 bodů
4 odpovědí 186 zobrazení
0 bodů
2 odpovědí 132 zobrazení
0 bodů
0 odpovědí 31 zobrazení
0 bodů
10 odpovědí 436 zobrazení
0 bodů
3 odpovědí 204 zobrazení


Top 10 nejzobrazovanějších otázek
Parkside
Zkusit
Rentier
Keci
Pan Odvárka
Kolik je palec?
Ombucman
Proč je nebe modré?
The Sims 4 čeština
Pedály v autě
10.8k otázek

28.6k odpovědí

12.3k komentářů

654 reg. uživatelů
...