spíš ne, záleží k čemu (viz ALE)
Podle mne jde o soukromoprávní vztah (revizor není veřejný činitel, ti se podle rozhodnutí Nejvyššího správního soudu z roku 2010 natáčet mohou) a proto podle zákona 89/2012 Sb. Občanský zákoník § 84 a 85 obecně platí: Zachytit jakýmkoli způsobem podobu člověka tak, aby podle zobrazení bylo možné určit jeho totožnost, je možné jen s jeho svolením. Rozšiřovat podobu člověka je možné jen s jeho svolením.
ALE podle § 88 Svolení není třeba, pokud se podobizna nebo zvukový či obrazový záznam pořídí nebo použijí k výkonu nebo ochraně jiných práv nebo právem chráněných zájmů jiných osob.
NO A JAKO DŘǏV podle § 89 ...se mohou bez svolení člověka také pořídit nebo použít přiměřeným způsobem též k vědeckému nebo uměleckému účelu a pro tiskové, rozhlasové, televizní nebo obdobné zpravodajství.
jak vidno, bude zásadní problém s účelem použití a s šířením nežli se samotným natáčením, u natáčení se dá uplatnit ten §88, ale šíření není bez svolení osoby možné vlastně ani kdyby ze záznamu nešlo určit totožnost